Profesyonel Kahve Makineleri İçin

Servislerimiz

Konu kahve olunca ihtiyaç duyduğunuz her konuda destek sağlıyoruz. Profesyonel makinenizin her zaman en iyi performansta olmasını sağlamak için bakım ve tamir servislerimizle yanınızdayız.

Espresso makinelerinde ortaya çıkan problem ve aksaklıkların satış performansınızı doğrudan etkilediğini biliyoruz. İşte bu yüzden deneyimli ekibimiz ile makinenizi muayene ederek sorunları teşhis ediyor ve gerekli durumlarda yerinde veya atölyemizde minimum süre içerisinde performansını yükseltiyoruz.

Cihanızınızı En Yüksek Performansta Kullanın

Düzenli Bakım

Espresso makineleri her gün fazlasıyla işlem görür bu nedenle yılda en az bir kez muayene edilmesi ve bakımının yapılmasını öneriyoruz (kullanım yoğunluna bağlı olarak).

Bakım servisimiz makineninizin yeni gibi çalışmasını sağlamak için grup başlıklarına, sıcak su çıkışlarına, aşınan ve yıpranan contaların ve diğer çabuk bozulan parçaların değişimine odaklanır. Bakım servisimiz, makinenizde beklenmedik bir sorun ortaya çıkmaması durumunda, işinizi aksatmayacak şekilde 12 saat içinde tamamlanır.


Cihazınızı İlk Günlerine Döndürün

Tam Servis

Makinenizin temizliğine özen gösteriyor bile olsanız zaman içinde ilk günlerdeki performansını kaybetmeye başladığını gözlemleyebilirsiniz.

Tam Servis hizmetimizle makinenizi baştan aşağı bakıma alarak, tüm kireç ve kahve kalıntılarından arındırıyor, buhar çıkışlarını kontrol ederek temizliyor ve çabuk bozulan tüm parçaların değişimi yapıyoruz. Tüm bu işlemleri düzgün ve kapsamlı bir şekilde tamamlayabilmek için 5-12 gün boyunca makinenizi atölyemizde misafir ediyor ve yokluğunda işlerinizi aksatmaması için geçici bir makine tedarik ediyoruz.

+ çok daha fazlası

Kahve servisine sorunsuz devam edebilmeniz için buradayız!

Servislerimiz Makine Kurulumu, Tam Servis, Düzenli Bakım ve Yedek Parça tedariği gibi bir çok alanı kapsıyor. Espresso makineleriniz hakkında ihtiyaç duyduğunuz ve merak ettiğiniz tüm konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Desteğe İhtiyaç Duyduğunuz Konuda

Mesaj Gönderin