Otantik Espresso Çekirdeklerinin Mükemmel Uyumu

Perro Premium Kahve

Özenle seçilen kahve çekirdekleri uzun yıllara dayanan tecrübe ile orta derece (medium roast) kavurlur ve ortaya tadına doyum olmayan  bir aroma çıkar.

Tüm demleme yöntemlerinde mükemmel neticeler sunan Perro Premium Koleksiyonunu şimdi keşfedin!

Perro Premium

Kahvenizi Nasıl Alırsınız?

Espresso Perro, her demlemede otantik espresso çekirdeklerinin mükemmel uyumunu fincanınıza taşır. Dünyanın dört bir yanından tedarik edilen en kaliteli kahve çekirdekleri uzun yıllara dayanan tecrübe ile kavrulur.

Büyüleyici ve ender kahve çekirdekleri orta derecede kavrularak dengeli ve içimi keyifli bir aroma elde edilir. Muhteşem ustalıkla kavrulan çekirdekler profesyonel espresso makinelerinin yanı sıra alternatif kahve demleme yöntemlerinde de nefis neticeler sunar.


Evde Profesyonel Aromalardan Vazgeçemeyenlere

Filtre Kahve ve Espresso

Favori kahve dükkanınızdaki aromaları evinizin mutfağında yakalamak için taze öğütülmüş Filtre Kahve ve Espresso Perro kahveleri deneyin!

V60, French Press, Moka Pot, Chemex veya Filtre Kahve Makinesi, Perro Premium Filtre Kahve ve Espresso tüm kahve demleme yöntemlerinde kafe kalitesinde sonuçlar verir. Özenle çekilen çekirdekleri sayesinde her demlemede unutulmaz aromalar yakalamanızı sağlar.

Kahve Demlemenin Yeni Yolu

Perro Filtre

Perro Filtre ile kolay ve pratik bir şekilde sıcak ve soğuk, porsiyon kahve demleyebilirsiniz.

Paslanmaz çelik tasarımı sayesinde, kağıt filtre gibi farklı aparatlara gerek duymadan her seferinde unutulmaz kahve demlemek mümkün. 4 parçadan oluşan Perro Filtre, filtre kahveyi doğrudan fincan veya bardak üzerine pratik bir şekilde demlemeniz için tasarlandı. Üstelik sıcak kahvelerin yanı sıra buz dolu bir bardağın üstüne demleyerek serinletici soğuk kahveler de hazırlayabilirsiniz.

Kahve servisine sorunsuz devam edebilmeniz için buradayız!

Servislerimiz Kahve Satışı, Makine Kurulumu, Tam Servis, Düzenli Bakım ve Yedek Parça tedariği gibi bir çok alanı kapsıyor. Espresso makineleriniz hakkında ihtiyaç duyduğunuz ve merak ettiğiniz tüm konularda bizi arayabilirsiniz!

Desteğe İhtiyaç Duyduğunuz Konuda

Mesaj Gönderin