Otantik Kahve Çekirdeklerinin Mükemmel Uyumu

Perro Premium Kahve

Özenle seçilen kahve çekirdekleri uzun yıllara dayanan tecrübe ile orta derece (medium roast) kavurlur ve ortaya tadına doyum olmayan  bir aroma çıkar.

Tüm demleme yöntemlerinde mükemmel neticeler sunan Perro Premium Koleksiyonunu şimdi keşfedin!

Perro Premium

Kahvenizi Nasıl Alırsınız?

Perro, her demlemede otantik kahve çekirdeklerinin mükemmel uyumunu fincanınıza taşır. Dünyanın dört bir yanından tedarik edilen en kaliteli kahve çekirdekleri uzun yıllara dayanan tecrübe ile kavrulur.

Büyüleyici ve ender kahve çekirdekleri orta derecede kavrularak dengeli ve içimi keyifli bir aroma elde edilir. Muhteşem ustalıkla kavrulan çekirdekler profesyonel espresso makinelerinin yanı sıra alternatif kahve demleme yöntemlerinde de nefis neticeler sunar.


Evde Profesyonel Aromalardan Vazgeçemeyenlere

Filtre Kahve ve Espresso

Favori kahve dükkanınızdaki aromaları evinizin mutfağında yakalamak için taze öğütülmüş Filtre Kahve ve Espresso Perro kahveleri deneyin!

V60, French Press, Moka Pot, Chemex veya Filtre Kahve Makinesi, Perro Premium Filtre Kahve ve Espresso tüm kahve demleme yöntemlerinde kafe kalitesinde sonuçlar verir. Özenle çekilen çekirdekleri sayesinde her demlemede unutulmaz aromalar yakalamanızı sağlar.

Kafeinsiz Tercih Edenlere

Decaf Espresso ve Filtre Kahve

Kahvesini kafeinsiz tercih ederken aromadan ödün vermek istemeyenler için Perro’nun özel harmanı.

Doğal kafeinsizleştirme stili ile kafeinden arındırılan en kaliteli kahve çekirdeklerinin mükemmel uyumu her demlemede fincanınızda.

Kahve servisine sorunsuz devam edebilmeniz için buradayız!

Servislerimiz Kahve Satışı, Makine Kurulumu, Tam Servis, Düzenli Bakım ve Yedek Parça tedariği gibi bir çok alanı kapsıyor. Espresso makineleriniz hakkında ihtiyaç duyduğunuz ve merak ettiğiniz tüm konularda bizi arayabilirsiniz!

Yöresel Aromaları Sevenlere Single Origin

Perro Dünya Kahveleri

Dört farklı kıtadan özenle seçilen Single Origin çekirdekler ile yöresel aromaları keşfedin!

%100 Colombia, Sumatra, Guatemala, Ethiopia ve Brezilye çekirdekleri ile birbirinden özel notalar Perro Single Origin Koleksiyonunda.

Single origin dünya kahvelerimiz ile, favori kahvecinizdeki aromaları evinizin mutfağında yakalayın!

V60, French Press, Moka Pot, Chemex veya Filtre Kahve Makinesi… Perro Premium Dünya Kahveleri tüm kahve demleme yöntemlerinde kafe kalitesinde sonuçlar verir. Özenle öğütülen çekirdekler  her demlemede unutulmaz aromalar yakalamanızı sağlar.Desteğe İhtiyaç Duyduğunuz Konuda

Mesaj Gönderin